Mikołajki w Świetlicy „Dąb” już za nami!
W piątek 4 grudnia 2015 r. odbyły się Mikołajki w Świetlicy Środowiskowej „Dąb”w Kampinosie. Impreza przebiegała radośnie i wesoło dzięki dobrym humorom dzieci, które przybyły bardzo licznie wraz z rodzicami. Zaplanowano wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Do wspólnej zabawy zaproszono wszystkich zgromadzonych. Były występy artystyczne dzieci, wspólne śpiewanie piosenek, konkursy sprawnościowe, tematyczne i plastyczne oraz konkurs na najładniejszą choinkę narysowaną na balonie. Każdy z uczestników otrzymał słodki prezent od Mikołaja.
Kierownik placówki oraz przedstawiciele Gminy Kampinos: Pani Monika Ciurzyńska Wójt Gminy Kampinos oraz Pan Piotr Popowski Przewodniczący Rady Gminy Kampinos - złożyli dzieciom i ich opiekunom najserdeczniejsze życzenia z okazji Mikołajek: zdrowia, szczęścia i wszystkiego co najlepsze, samych szóstek w szkole oraz pięknych prezentów.
Nasza Świetlica tętniła wesołością i radością do późnych godzin popołudniowych. A rozświetlenie choinki w parku gminnym wprowadziło wszystkich w bardzo świąteczny nastrój, a teraz pozostaje nam czekać tylko do „Spotkania Opłatkowego” połączonego ze wspólnym kolędowaniem w Świetlicy Środowiskowej „Lipa”.