Dzień Matki – kreatywnie i od serca
W naszej świetlicy nie mogło zabraknąć wyjątkowych przygotowań na Dzień Mamy. Dzieci z zaangażowaniem tworzyły kolorowe bukieciki z papieru – każdy inny, każdy wyjątkowy, bo stworzony z myślą o ukochanej Mamie.
Podczas zajęć nie tylko rozwijaliśmy zdolności manualne, ale także uczyliśmy się, jak wyrażać wdzięczność i miłość poprzez własnoręcznie wykonane prezenty. Efektem są piękne kwiatowe rożki – wypełnione sercem, kolorami i radością.
Zwieńczeniem naszych działań była sesja zdjęciowa na tle wyjątkowej dekoracji – symbolu ciepła, miłości i bliskości.
Z okazji Dnia Mamy życzymy wszystkim Mamom dużo zdrowia, nieustającej radości i poczucia dumy z każdego dnia bycia Mamą. Dziękujemy, że jesteście!